طراحی نمای بیرونی ساختمان|قاسمی|تهران پارس

دسته بندی :---تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۹۸

طراحی نمای بیرونی ساختمان|قاسمی|تهران پارس

نمای ساختمان یکی از تخصصهای مهم ساختمان است که امروزه توسط مهندسین معمار طراحی می شود .نمای ساختمان شیک و زیبا و کم هزینه خواسته اکثر کسانی هست که در این صنعت مشغول به کار می باشند;چه کسانی که به صورت انبوه اقدام به ساختمان سازی می کنند ;و چه کسانی که برای خود یک ساختمان مسکونی می سازند.

معنی لغوی نما

در لغتنامه نما به صورت زیر تعریف می شود:

صورت ظاهری هر چیزی، آنچه که در معرض دید و برابر چشم است; آنچه از بیرون دیده می‌شود; منظره خارجی بنا و عمارت قسمت خارجی ساختمان و نماسا; فن روسازی ساختمان و ساختن نما عمارت.

 

نمای ساختمان چیست ؟

آمارها نشان‌ می‌دهد هر سال بیش از۵۰‌میلیون نفر به افراد ساکن شهر ،در کشورهای در حال پیشرفت افزوده می‌شود. در کشور ایران هم شهرنشینی در دهه های اخیر با سرعت زیادی گسترش یافته طی گزارشی که پایگاه اطلاع‌رسانی شهرسازی و معماری ،منتشر کرده است ،رشد جمعیت و تمایل مردم به شهرنشینی و زندگی در شهر، درخواست زیاد جهت تهیه مسکن را در پی داشته.این امر به دنبال خودش مشکلات سنگینی در بخش توسعه و گسترش شهری را به وجود آورده است قصور در پاسخگویی به این مشکل، سبب شده وضعیت نامناسبی چون بی‌مسکنی و بد مسکنی برای افراد بسیار زیادی از جامعه به وجود بیاید.

طراحی نمای بیرونی ساختمان|قاسمی|تهران پارس
طراحی ورودی آپارتمان مسکونی

همچنین میتوانید برای آشنایی بیشتر با خدمات گروه معماری معمارخان ، و دریافت مشاوره رایگان معماری و سفارش پروژه از طریق لینک های زیر اقدام فرمایید :

   –آشنایی با خدمات ما در گروه معماری معمارخان 

   –دریافت مشاوره رایگان معماری و سفارش پروژه 

نمای ساختمان مدرن

آخرین مقالات معماری

مشاهده همه مقالات

ارتباط با ما

شماره تماس:

09191593669
09399116878

آدرس ایمیل :

Memarkhan@info.com

شبکه های اجتماعی: