معمارخان|درباره ما

ایستگاه مترو فرودگاه امام خمینی

گروه معماری و ساختمانی معمارخان ؛ با اتکا به تجربه و علم روز دنیای معماری ، با سابقه اجرای پروژه های بزرگ و در سطح ملی و همچنین بهره گیری از نیروی فنی و اجرایی متخصص در تمامی زمینه های مرتبط با حوزه ساختمان سازی و آشنایی با نرم افزارهای روز دنیای معماری در حوزه شبیه سازی فضای معماری، دکوراسیون داخلی و محوطه سازی پروژه های مختلف ساختمانی آماده ارائه خدمت در حوزه های طراحی و شبیه سازی معماری ، نظارت بر اجرا ، اجرا و پیمانکاری پروژه های ساختمانی در سطوح کوچک و بزرگ می باشد.

در سابقه ما طراحی و نظارت بیش از ۱۰۰ پروژه در زمینه های طراحی ساختمان های مسکونی ویلایی و آپارتمانی ، نمای مدرن ، نئوکلاسیک ، آجری و سیمانی ، مطب دندانپزشکی ، دفاتر اداری ،فروشگاه ، غرفه نمایشگاهی ، رستوران ، مغازه تجاری و … و همچنین پیمانکار برتر پروژه های ایستگاه مترو شهرآفتاب، ایستگاه مترو فرودگاه امام خمینی (ره) ، نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و … به چشم میخورد .

هدف ما در وهله اول ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت کارفرما و همچنین ایجاد فضایی دلنشین و زیبا با اجرایی بدون نقص می باشد.

گروه معماری و ساختمانی معمارخان، Memarkhan از سال ۱۳۹۴ با مدیریت آرش سرخاره و حیدر خوانساری، با هدف استفاده توأم از هنر معماری و دانش تخصصی اجرای ساختمان و به عبارت دیگر محقق نمودن تعامل  هنر معماری و ساخت فعالیت خود را آغاز نموده است.
اولویت این مشاور استفاده از نیروهای با انگیزه، هنرمند و متخصص در انجام پروژه های عمرانی و معماری است. زمینه فعالیت گروه معماری و ساختمانی معمارخان طراحی، نظارت و اجرا و مشارکت در ساخت می باشد.
معمارخان  با توجه به دانش، تجربه و روابط حرفه ای با متخصصین، اساتید دانشگاه، صنعت و تکنولوژی های نوین، می تواند با یک مدیریت حرفه ای در مدت زمان مناسب فعالیت های اجرایی در حوزه معماری و سازه را مدیریت نموده و به سرانجام برساند. امید است که بتوان از متخصصان هرچه بیشتر در امور سازندگی کشور استفاده نمود.

ایستگاه مترو نمایشگاه شهرآفتاب

چند نمونه از کارهای طراحی و اجرا شده توسط معمارخان :

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی معمارخان
نمای سنگی و سیمانی
طراحی کابینت آشپزخانه
سفارش پروژه معماری طراحی نما
معمارخان لوگو

همچنین میتونید در صورت تمایل به آشنایی با خدمات گروه معماری معمارخان و دریافت مشاوره رایگان و سفارش پروژه از طریق لینک های زیر اقدام کنید :

   ۱-خدمات گروه معماری معمارخان

   ۲-دریافت مشاوره رایگان و سفارش پروژه

آخرین مقالات معماری

مشاهده همه مقالات

ارتباط با ما

شماره تماس:

09191593669
09399116878

آدرس ایمیل :

Memarkhan@info.com

شبکه های اجتماعی: