خدمات ما

خدمات ما- گروه معماری و ساختمانی معمارخان ؛ با اتکا به تجربه و علم روز دنیای معماری ، با سابقه اجرای پروژه های بزرگ و در سطح ملی و همچنین بهره گیری از نیروی فنی و اجرایی متخصص در تمامی زمینه های مرتبط با حوزه ساختمان سازی و آشنایی با نرم افزارهای روز دنیای معماری در حوزه شبیه سازی فضای معماری، دکوراسیون داخلی و محوطه سازی پروژه های مختلف ساختمانی آماده ارائه خدمت در حوزه های طراحی و شبیه سازی معماری ، نظارت بر اجرا ، اجرا و پیمانکاری پروژه های ساختمانی در سطوح کوچک و بزرگ می باشد.

رزومه ما :

در سابقه ما طراحی و نظارت بیش از ۱۰۰ پروژه در زمینه های طراحی ساختمان های مسکونی ویلایی و آپارتمانی ، نمای مدرن ، نئوکلاسیک ، آجری و سیمانی ، مطب دندانپزشکی ، دفاتر اداری ،فروشگاه ، غرفه نمایشگاهی ، رستوران ، مغازه تجاری و … و همچنین پیمانکار برتر پروژه های ایستگاه مترو شهرآفتاب، ایستگاه مترو فرودگاه امام خمینی (ره) ، نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و … به چشم میخورد .

هدف ما در وهله اول ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت کارفرما و همچنین ایجاد فضایی دلنشین و زیبا با اجرایی بدون نقص می باشد.

گروه معماری و ساختمانی معمارخان، Memarkhan از سال ۱۳۹۴ با مدیریت آرش سرخاره و حیدر خوانساری، با هدف استفاده توأم از هنر معماری و دانش تخصصی اجرای ساختمان و به عبارت دیگر محقق نمودن تعامل  هنر معماری و ساخت فعالیت خود را آغاز نموده است.
اولویت این مشاور استفاده از نیروهای با انگیزه، هنرمند و متخصص در انجام پروژه های عمرانی و معماری است. زمینه فعالیت گروه معماری و ساختمانی معمارخان طراحی، نظارت و اجرا و مشارکت در ساخت می باشد.
معمارخان  با توجه به دانش، تجربه و روابط حرفه ای با متخصصین، اساتید دانشگاه، صنعت و تکنولوژی های نوین، می تواند با یک مدیریت حرفه ای در مدت زمان مناسب فعالیت های اجرایی در حوزه معماری و سازه را مدیریت نموده و به سرانجام برساند. امید است که بتوان از متخصصان هرچه بیشتر در امور سازندگی کشور استفاده نمود.

طراحی محوطه

طراحی محوطه

سفارش پروژه معماری طراحی نما

طراحی نما

طراحی معماری داخلی

طراحی معماری داخلی

طراحی پلان

طراحی پلان

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی فاز2 معماری

طراحی فاز۲ معماری

مدلسازی سه بعدی

مدلسازی سه بعدی

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

شبیه سازی معماری

شبیه سازی معماری

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

نظارت ساختمان

نظارت ساختمان

طراحی مطب دندانپزشکی

طراحی مطب و کلینیک پزشکی

اجرای ساختمان مترو فرودگاه امام خمینی ره

اجرای ساختمان

سقف کاذب کناف و رابیتس

طراحی/اجرا سقف کاذب رابیتس/کناف

اجرای پارکت لمینیت

اجرای پارکت/لمینیت کف

نمای سنگی و سیمانی

طراحی/اجرا نمای سیمانی/آجری/سنگی

معمارخان لوگو

آخرین مقالات معماری

مشاهده همه مقالات

ارتباط با ما

شماره تماس:

09191593669
09399116878

آدرس ایمیل :

Memarkhan@info.com

شبکه های اجتماعی: